نوشته شده توسط : ولی غلامی

خدمات تعمیرات مدل های مختلف لوازم خانگی در دو سوت تعمیر

در صورتی که نیازمند خدمات تعمیر مجاز کلیه برندهای لوازم آشپزخانه و حمام هستید، تیم دو سوت تعمیر گزینه خوبی برای شماست.

تعمیرکارهای ماهر در دو سوت تعمیر تمام تلاش خود را می کنند تا با تعمیر گاز، القایی و لوازم برقی و تعمیر و نگهداری پیشگیرانه به موقع، طول عمر لوازم خانگی شما را افزایش دهند.

مشتریان دو سوت تعمیر که از برندهای برتر جهانی مانند بوش، ویرپول، سامسونگ و ال‌جی و همچنین برندهای معروف داخلی استفاده می کنند، به این تیم اعتماد دارند.

این مرکز بیان می کند:

  • ما تشخیص می دهیم که وقتی یک دستگاه خراب می شود چقدر ناراحت کننده است، بنابراین همیشه شما را در جریان پیشرفت تعمیرات خود قرار می دهیم. ما قیمت های مقرون به صرفه تعمیر لوازم خانگی را ارائه می دهیم.
  • برای قطعات، کار و تماس. می توانید اطمینان داشته باشید که قیمت های پیشنهادی ما دقیق و همه جانبه است. تمام اطلاعاتی که برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد آن نیاز دارید در اختیار شما قرار خواهد گرفت.


:: بازدید از این مطلب : 401
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 26 دی 1400 | نظرات ()
نوشته شده توسط : ولی غلامی

طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت فرایند جمع آوری ایده ها و تنظیم زیبایی شناسی و اجرای آنهاست که با هدایت اصول خاصی برای یک هدف خاص انجام می شود.

طراحی وب سایت یک فرآیند مشابه ایجاد با هدف ارائه مطالب در صفحات وب الکترونیکی است که کاربران نهایی می توانند با کمک یک مرورگر وب از طریق اینترنت به آن دسترسی پیدا کنند.

وب سایت ها با استفاده از یک زبان نشانه گذاری به نام HTML ایجاد می شوند . طراحان وب با استفاده از برچسب های HTML ، محتوای و ابرداده های هر صفحه را ایجاد می کنند.

طرح و ظاهر عناصر درون یک صفحه وب معمولاً با استفاده از CSS یا صفحات سبک آبشار مشخص می شود. بنابراین ، اکثر وب سایتها ترکیبی از HTML و CSS را نشان می دهند که نحوه نمایش هر صفحه در یک مرورگر را مشخص می کند .

برخی از طراحان وب ترجیح می دهند صفحات کد را تایپ کنند (تایپ کردن HTML و CSS از ابتدا) ، در حالی که برخی دیگر از ویرایشگر " WYSIWYG " مانند Adobe Dreamweaver استفاده می کنند.

این نوع ویرایشگر رابط بصری برای طراحی صفحه وب ایجاد می کند و نرم افزار بطور خودکار کد HTML و CSS مربوطه را تولید می کند. روش محبوب دیگر برای طراحی وب سایت ها ، داشتن سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس یا جوملا است.

این سرویس ها قالب وب سایت های مختلفی را ارائه می دهند که می تواند به عنوان نقطه شروع یک وب سایت جدید استفاده شود. سپس وب مسترها می توانند با استفاده از یک رابط مبتنی بر وب ، محتوا را اضافه کرده و طرح را تنظیم کنند.

در حالی که از HTML و CSS برای طراحی ظاهر و احساس یک وب سایت استفاده می شود ، تصاویر باید بطور جداگانه ایجاد شوند.

بنابراین ، طراحی گرافیک ممکن است با طراحی های سایت همپوشانی داشته باشد ، زیرا طراحان گرافیک اغلب تصاویر را برای استفاده در وب ایجاد می کنند.

برخی از برنامه های گرافیکی مانند Adobe Photoshop حتی شامل گزینه " ذخیره برای وب ... " است که راهی آسان برای صادرات تصاویر با فرمت بهینه شده برای انتشار وب فراهم می کند.:: بازدید از این مطلب : 544
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 21 دی 1400 | نظرات ()